דף הבית גבעון החדשה

מידע שבועי 10.4.21

יש להקיש על הקטגוריה הנבחרת לקבלת המידע הרצוי !

 • מזכירות הישוב

 • ביטחון - דבר הרבש"ץ

 • תרבות כלל ישובי

 • פעילות נוער

 • ועדת דת - בית כנסת

 • מועצה איזורית

 • פינת המודעה הקטנה

חברים יקרים,

שלום לכם,

הבוקר התבשרנו בבשורות הנוראיות על מותו של  חייל בן עפרה שנרצח הלילה בגוש עציון - דביר יהודה שורק הי"ד בן 19 מהישוב עפרה, בן ליואב ורחל שורק. בשורות קשות מנשוא, אשר מזכירות לנו בכאב גדול על המציאות בה אנו חיים. אנו בגבעון החדשה מרגישים פחות את האיום משום קרבתנו לעיר הגדולה ירושלים ולגבעת זאב אך מן הסתם האיום תמיד קיים. הורים, נא הנחו הילדים להימנע מטרמפים ולעשות שימוש במסלולים בטוחים יותר. מנש הרבש"ץ וצוות האבטחה ימשיכו לתת מענה היקפי ומקומי לישוב יחד עם כוחות מג"ב וכיתת הכוננות החדשה שלנו במקצועיות רבה. שנדע רק בשורות טובות.

 

אזור התעשיה "גבעת זימא" – שפיכת פסולת בניגוד לחוק

באזור התעשייה של הישוב,  הוקצב שטח עבור קבלן פינוי שפוכת בניין בשם "שמואל הרמתי" לפני פחות משנה. הסגירה מולו הייתה שבכל יום יוכל לאחסן את המכולות עם השפוכת ולמחרת יפנה אותם למקום ייעודי לכך. השטח שהוקצה התברר כמעבר לקו הכחול, ובאוקטובר כשנכנס הוועד החדש הוחלט להעבירו לשטחים שהם בתוך הקו הכחול ובבעלות הישוב. לקבלן הוקצו 650 מ"ר נוספים אך זה בחר לא לפנות את השטח הראשון שקיבל ואף החל בשפיכת פסולת בניין במקום, ללא היתר גורם מוסמך וללא משוא פנים למרות אזהרות של גורמים שונים.

המזכירות נקטה בהליכים משפטיים מול הקבלן ויצאו אליו מכתבים מעורך דין האגודה בנוגע להפרת ההסכם. במקביל בוצעה פניה הן למנהל האזרחי אשר על אדמותיו נשפכה הפסולת והן למשרד לאיכות הסביבה לשם טיפול ומידור התופעה.

בשלושת החודשים האחרונים נוהלה חקירה סודית של "המשטרה הירוקה" אשר כללה צילומים, איסוף ראיות ואיסוף עדויות מבעלי התפקידים ותושבים שונים. בתקופה בה ידענו שהחקירה מתנהלת יצאה בקשה למנהל האזרחי לא לעצור את החשוד כדי לאסף מספיק ראיות ואנו, שהיינו בסוד העניינים לא יכולנו לשתף אתכם, הציבור, למעט ניסיונות הרגעה שהעניין בטיפול.

בשבועיים האחרונים קיבלנו אישור לחשיפת החקירה והטיפול משום שהסתיימה ועברה לפרקליטות לשם הגשת כתב תביעה פלילי נגד הקבלן, במקביל הוחרמו לו משאיות וכלי עבודה.

אני רוצה להודות לתושבים שהיו ערניים, היו שותפים ושיתפו בדאגותיהם וכאלו שהתקשרו בחצות לדווח על שפיכת זבל כך שיכולנו להפעיל גורמים שונים במרחב לשם תפיסתו "על חם", חייבת להודות, לא תמיד בהצלחה.

הישוב שוקל הליכים משפטיים נוספים אך מתעכב איתם כדי לבסס טיעון משפטי בהתאם להליך שהחל ע"י "המשטרה הירוקה".

נעדכן בהמשך בהתאם להתפתחויות.

תחום הנוער – עדכונים

ליאורי שלנו טסה לכמה חודשים החל מאמצע ספטמבר. אנו מחפשים מחליף/ה שייכנסו לנעליים הענקיות שלה ושיצליחו להוביל את הנוער לעשייה חינוכית, העצמה באמצעות כיף ויעזור להורים להטיב החינוך מבית. אם אתם מכירים מישהו/י אחרי שירות צבאי/לאומי שמתאימים לתפקיד הפנו אותם אלינו.

  

במקביל, לאור האירועים המזעזעים האחרונים הנוגעים לפגיעות מיניות בארץ ובחו"ל ליאור מקדמת מפגש עם ההורים לשם מתן כלים לשיח בריא על מיניות למניעת פגיעות והעמקת החוזק והחוסן של בני הנוער.

 

רוצו על זה

 

צירפתי את הלוגו מהאתר של "מרתון התנ"ך" המצליח של בנימין. המרתון יתקיים בעוד 70 ימים ומה ישפה בו, מעבר לנופים, לזכות לרוץ, ללכת שייך לפרויקט כזה גדול הוא הזכות שלכם לרוץ ולגייס כספים עבור מועדון הוותיקים של גבעון החדשה.

אז למי שלא יודע, אנחנו ישוב עם אחוז הוותיקים הגבוה ביותר בבנימין (מעל ל-13%, כשהממוצע בארץ  עומד על 3.5%), ואנו רואים זכות גדולה להקים את מועדון הוותיקים כדי להוקיר תודה ולחזקה את בני דור הזהב שהקימו את הישוב.

השנה מומן שיפוץ מועדון הוותיקים במקלט בשכונת הגפן בסך של 10,000 ₪ אך אנו צריכים סכום דומה כדי לרהט ברמה ובסטנדרטים ההולמים את המקום ואורחיו.

ולכן ישנה אפשרות לקחת חלק בפרויקט – לרוץ במרתון ולגייס כספים לטובת המועדון.

איך זה עובד?

יישוב מציע פרויקט, מגייס את תושביו שירוצו למען הפרויקט, כל רץ מציע יעד שאליו הוא רוצה להגיע (בדרך כלל כ 2000 שח) ואז הוא צריך לגייס את הכסף ממשפחה וחברים כדי להגיע ליעד. המינימום עבור הריצה הוא 500 ש"ח שאמורים לכסות את ההרשמה למרתון, חולצה עם שם הפרויקט, ועלויות נוספות. לאחר שהרץ עובר את ה 500 שח כל שאר הכסף נצבר עבור הפרויקט. על מנת שפרויקט יאושר סופית צריך להיות מינימום של 10 רצים למענו כדי שיהיה סיכוי להגיע לסכום סביר.

לפרטים על המירוץ - http://www.biblemarathon.co.il/.

ועכשיו – מעבירה את הכדור אליכם. אנו זקוקים ל-10 רצים מינימום, חסונים, שזופים, יפים ונדיבים שירוצו עם הדגל ש לגבעון החדשה ויעזרו בגיוס והקמת מועדון הוותיקים הבא שלנו. תחשבו, שיום אחד אתם תשבו בו ותעלו זיכרונות רחוקים מהמירוץ......

להרשמה מוזמנים להירשם אצל שלומית רכזת הקהילה או אצלי 052-5664119.

מבטיחה להגיע לעודד.

קייטנת הורים

ב-01.08.2019 החלה קייטנת הורים ביקב הישוב. הקייטנה התאפשרה ע"י יוזמה של הורים אכפתיים וועד שהיה חשוב לו לתמוך ולעזור במה שניתן. תודה לרותם משקוב על היוזמה, על הדרך ועל שיתוף הפעולה המניב.

 

 

דואר

חלוקת הדואר הרשום במכולת התחילה להתייצב אחרי כמה חבלי לידה שמאפיינים רפורמות חדשות כגון זו. חשוב לי להדגיש, אין קבלת קהל בדואר הרגיל.

כל המכתבים יושמו בתיבות הדואר כנהוג עפ"י חוק. במידה וישנה בעיה מקומית עם מפתחות/מנעול יש להחליפו (קונים מנעול חדש ומביאים אותו לשרונה).

 

 

 

 

ענבל דואק,

מנהלת הישוב


שעות פעילות הדואר

א' –  18:00-20:00

ב' - 10:00-13:00

ג'-   11:00-13:00

ד'-  17:00-20:00

ה'- 13:00-16:00

 

 

  

 

 

 

 

 

 

דבר הרבש"ץ

שלום רב,

מספר הטלפון של צח"י - 052-3475519

מנש- 052-9282983

                        

טורניר השחמט האזורי -  האלוף שלנו !

לאחרונה נערך בגבעת זאב טורניר שחמט אזורי במקום הראשון בקטגוריית הילדים-מתקדמים זכה נריה דנן.

נריה, רק עולה לכיתה ג' וכבר אלוף !

גאים בך!


ערב נשים אנטי אייגינג וטארוט

השבוע נערך ערב טעימות לנשות הישוב.

בעקבותיו, אנו שוקלים לפתוח קורס קריאה בקלפי טארוט, מעוניינים בפרטים ? פנו אלי.

תודה לריקי זבולון ולשחר שחר על החשיפה לשני העולמות.

 

 בפינת צוות ההערכות לקיץ

שישי קהילתי – משפחתי 16.8.19

לאור ההנאה בפעילות הקודמת ולבקשתכם, נפגש בשעה 16:00 בחצר היקב.

פעילות לילדים, מוסיקה טובה ועל- האש !!

כל משפחה תביא עימה את הבשרים שלה.

אנחנו נדאג לשתייה קלה ועוד...., נדאג לכלים חד פעמים.

עלות למשפחה -20 ₪.

יש לעדכן בווצאפ שאתם מגיעים, על מנת שנערך בהתאם.

 

טעימה משישי קהילתי קודם.....

 

תודה לכל בנות צוות הערכות לקיץ, על הרעיונות, הנסיעות לקניות החומרים והמשחקים , על ההשקעה. תודה לנטלי אוחיון לוי על הכנת המשחקים.

תודה לעדן וילכר על הפעלת פינת היצירה !

 

סרטים, רבותי סרטים !

ביום חמישי בשעה 17:00 יוקרן הסרט ........ לילדים באולם.

כולם מוזמנים , ללא תשלום.

 

שבת שלום לכולם!

השבוע, ביום שני, יצאנו לפיינטבול בית ברל אחר הצהריים J

האווירה הייתה משגעת וכולם נכנסו ממש לעניינים, היו קשובים ומקסימים ואפשר לומר שהם לגמרי אלופים בקליעה למטרה!!

כל התמונות מופיעות בעמוד הפייסבוק שלנו noar givon hahadasha – https://www.facebook.com/givon.noar

מוזמנים להציע חברות ולהצטרף לעדכונים J

 

הרצאה להורים:

בעקבות האירועים האחרונים שקרו בארץ בנוגע לפגיעות מיניות ולאונס, נבחנת האפשרות להביא מרצה להורים של בני הנוער כדי לקבל כלים לשיחה על מיניות בריאה ויוכלו לשאול שאלות ולהתייעץ עם המרצה בנוגע לנושאים הרלוונטיים.

ההיענות של ההורים הייתה יחסית גבוה ולכן אני אברר לגבי מרצה שמתאים לאופי היישוב ואעדכן כאשר נתקדם בתהליך.


שלום לכולם!

הרשמות וביטולים:

בקרוב תיפתח ההרשמה ללונה פארק ולסדנת שוקולד (פרסומים יופיעו קרוב לתאריך) ולבקשת הנוער אפתח הרשמה לאיי ג'אמפ- במידה ותהיה הרשמה גבוה נצא לאיי ג'אמפ בשבוע הבא (פרסום יופיע בעמוד הפייסבוק שלנו noar givon hahadasha  ובקבוצות הוואטספ.

ההרשמה תתבצע דרך הלינק בלבד! הרשמה דרך הלינק מהווה גם אישור הורים J

https://docs.google.com/forms/d/1cM50xXxTw7H_xxwdFqxGCgF4OVfWCSLN-ryWN_I7Guk/edit

בנוגע להרשמות הקרובות- במידה ויש ביטול לאחר סגירת ההרשמה הנער\ה יחוייבו בתשלום מלא.

אני ממש מבקשת לשים לב לתאריכים של הפעילויות ולוודא כמה פעמים שאין משהו חשוב באותו תאריך כדי שההרשמה של הנער\ה באמת יצאו לפועל ולא יצטרכו לבטל ובכך לשלם על פעילות שלא יצאו אליה ולמנוע אי נעימות.

עניין ההרשמה דורש אחריות מצד הנוער והמחירים מסובסדים ע"י היישוב כדי שהעלות תיהיה נוחה ולכן אפילו כשהחיוב מבוצע והנער\ה לא יצאו עדיין יש הפסד של כסף לתקציב ולכן אודה לכם אם תעזרו למנוע ביטולים מיותרים של חוסר תשומת לב לתאריכים מצידם.

תודה מראש!

ליאור פרלמן- רכזת הנוער

054-8112341

 

 

 

ועדת דת

10.8.19   תשע"ט 29.6.19

 הדלקת נרות – י-ם  19:53, ת"א 19:11.

יציאת שבת –20:07.

מנחה ערב שבת 19:15.

שחרית שבת – 08:00.

מנחה גדולה 13:15 מנחה רגילה 17:00.

בכל שאלה בנושא הלכות ודת ניתן לפנות לרב נחשון בטלפון 052-7137433 החל משעה 19:00 בערב והילך.

יום ראשון יחול צום ט' באב (דחוי)

תחילת הצום מוצאי שבת 19:30 סוף הצום יום ראשון .

תפילת שחרית ביום הצום 06:30.

 

פרשת דברים

פרשה זו נפתחת במשא אותו נשא משה רבינו לפני עם ישראל כשהם חונים בתחנתם האחרונה לפני כניסתם אל ארץ המובטחת .

בתוך דבריו שוזר משה דברי חיזוק ואמונה ומפאת כבודם של בני ישראל חלק מתוך דברי המוסר נאמרו לעם רק בדרך רמז.

תועלת מרובה היתה בדברים אלו, משום שהעם אשר יצא ממצרים וראה את כל האותות והמופתים שעשה הקב"ה מת במדבר. וכעת, העם היה מורכב מאותם שנולדו במהלך גלותם במדבר ולפיכך חזר משה וסיפר להם את מעשי האותות והמופתים לחזק בהם את האמונה בה' וכמו כן מזהירים שלא לחזור על עבירות שעשו אבהותם .

בהמשך דבריו משה רבינו מלמדם על החובה במערכת המשפט כבסיס לחיי החברה מתוקנים ותוך כדי הדברים הוא ממנה שופטים לכל שבט וקורא להם בשמות כמו "שרי אלפים " וכו..

 

מאחר ועיקרן של ההוראות אלו מכוונות אל השופטים הוא לדון דין אמת מצווה להם משה את הדרכים והן

 1. היו מתונים בדין.
 2. קטן כגדול תשמעון.
 3. לא תגורו מפני איש.

בהמשך דבריו סוקר משה את מלחמותיהם בסיחון ובעוג, וכיבוש חלקו המזרחי של הירדן. סקירה זו נבעה בעיקר משום שהיה צורך לעודד את רוחם של העם ושלא יפחדו מפני המלחמות המקדמות את פניהם עם כניסתם אל הארץ . וכך אומר משה ליהושוע  " עיניך הרואות את על אשר עשה ה' אלוקיכם לשני  המלכים האלה כן יעשה ה' לכל הממלכות אשר אתה עובר שמה".

 

שבת שלום ומבורך .

 

 

  


שלוחת המועצה בנעלה – סקר תושבים: בימים אלו המועצה עובדת במרץ להשלמת הקמת מבנה שלוחת המועצה ביישוב נעלה למען תושבי מערב בנימין. לקראת פתיחת השלוחה, ועל מנת לדייק את השירותים הניתנים בה, נשלח סקר שירותים מועדפים לתושבי המערב באמצעות מזכירויות היישובים. אנו מודים למאות התושבים שמילאו את הסקר. אם טרם מילאתם, אנא עשו זאת בהקדם:

https://binyamin.org.il/6868/ - ניתן להיכנס לסקר גם באתר המועצה.


החלפת רמזור בפסגת זאב: בראשית השבוע החל מבצע החלפת רמזור בפסגת זאב, בצומת שדרות משה דיין ושדרות דוכיפת. המבצע נמשך ארבעה ימים ובמהלכם העומס בפסגת זאב היה רב. אנו שבים ומזכירים כי מומלץ לבחון ב-waze את כדאיות הנסיעה בכביש הטבעת המזרחי – מענתות לגבעה הצרפתית, בימי שגרה וקל וחומר בעת עבודות בפסגת זאב. לאחרונה נפתח הכביש במשך כל שעות היממה. מומלץ גם להתחבר לקבוצות הווטסאפ והטלגרם "בנימין עכשיו" – לעדכונים בזמן אמת. קישור להתחברות – באתר המועצה.

 

קיץ מזמין בבנימין: תושבי בנימין ומכריהם מכל רחבי הארץ מוזמנים ליהנות משפע האטרקציות, המעיינות והאתרים בבנימין, כאן קרוב לבית – כל הפרטים רוכזו באתר אחד מעוצב ומזמין - חפשו בגוגל: קיץ מזמין בבנימין.  שימו לב, כתושבי בנימין אתם זכאים להנחה של 25% בכניסה לאתר שילה הקדומה עם הצגת תעודה מזהה.

 

בנימין עושים כבוד: בימים אלה נשלמת ההיערכות למכירת הכרטיסים הנוספים לאירוע השיא של הקיץ בבריכת הסולטן – ישי ריבו מארח את נתן גושן. עקבו אחר ההודעות ביישובים.

 

יובל דיין בפסטיבל מחוללות בכרמים: גם השנה לכבוד ט"ו באב יתקיים פסטיבל מחוללות בכרמים בשילה הקדומה, והשנה – מתחמי מחול, שיח וסדנאות, מופעי מחול ושירה, ויובל דין במופע מלא "תשאל את המים". יום שלישי, י"ב באב, 13.8, החל מ-17:00. שימו לב למבצע רכישה מוקדמת (75 ₪ במקום 110 בערב האירוע, לתושבות בנימין 90) וכן למבצע כרטיס "חמולה" – הנחה לרוכשים 5 כרטיסים ומעלה. פרטים באתר שילה הקדומה.

 

יום היערכות ראשותי לעובדי ההוראה:  השבוע קיים אגף חינוך בשיתוף הפסגה בעפרה ומשרד החינוך יום היערכות רשותי לעובדי הוראה, בנושא "פדגוגיה מוטת עתיד" ולמידה בקהילות.  עובדי מקצועות ההוראה השונים דנו בדרכי הוראה ולמידה, הכנת תכניות לימודים,  ויצירת קשר מתמשך.  בכנס השתתף הרב ד"ר אברהם ליפשיץ - ראש מנהל החמ"ד,  וכן כ-600 עובדי הוראה מכלל בתי הספר בבנימין. תודתנו לצוותי החינוך, האוגרים כוח בימים אלה לקראת שנת הלימודים החדשה אשר כבר ממלאת את ראשם ורובם.

בהזדמנות זו נברך את המנהלים החדשים בבתי הספר בבנימין - בברכת הצלחה לר' אבי טובי שנכנס בימים אלה לנהל את ביה"ס כוכב השחר בנים, וליוספה קטן שתנהל את ביה"ס דעת למחוננים בבנימין. ברכת תודה ודרך צלחה לדבורה יוסף ולאברהם מיארה בדרכם החדשה.

 

תכנית מנהיגות לעולים: במרכז צעירים מארגנים לכם ערב סטנדאפ בצרפתית עם סבסטיאן גואטה -בתאריך 13.8 בשעה 20:00 במרכז צעירים עלי. ההופעה חינם, בהרשמה מראש: https://tic.li/0g3eeBO

 

קליקה בנימין: בסוף השבוע שעבר נחנך מתחם העבודה (Hub) "קליקה" מטה בנימין – מתחם חדשני, מעוצב, נוח ומרווח, בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, במטרה לחזק את היזמות והתעסוקה באזור. המתחם החדש כולל 37 עמדות עבודה וחדרי ישיבות, והוא יעניק לשוכרים גם ערך מוסף של הרצאות מקצועיות. עלויות ההשכרה צפויות להיות מופחתות באופן משמעותי ממחירי השוק. מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, אריאל משעל, שהשתתף בטקס, אמר כי ה"קליקה" בבנימין הוא המתחם התשיעי של המשרד, וכי באמצעותו יוכלו יזמי בנימין להיות מחוברים אל קהילת העסקים הגדולה בארץ. ראש המועצה הודה בטקס לשר אריה דרעי ולצוות משרדו על הסיוע בהקמת המתחם.

 

קורס יזמות לנוער: בסוף השבוע יגיעו לסיומם המוצלח שלושת המחזורים של קורסי היזמות לנוער (בשער בנימין ובחשמונאים). 80 נערים ונערות מוכשרים מכיתות ז' עד יא' זכו ללמוד ולהעשיר את עולמם בתחום ההייטק, הטכנולוגיות והיזמות. לקראת סוף המחזור הראשון של הקורס עמדו המיזמים שפיתחו משתתפי הקורס לתחרות, שבה הצביעו תושבי בנימין באמצעות הרשתות החברתיות. המיזם הזוכה בקורס הראשון הוא מיזם לחיסכון במים – סטארט אפ חדשני שיאפשר זיהוי תקלות בצנרת המים באופן מיידי ויחסוך מים וכסף רב. ההצבעה על המיזמים של  שני המחזורים הנוספים – בשער בנימין ובחשמונאים – תתקיים ביום חמישי. עקבו אחר דף הפייסבוק של ראש המועצה והצביעו למיזם הנבחר בעיניכם.

 

שי"ל בנימין יוצא לחופשת קיץ: החל מיום שני ה12.8.19, נחזור לפעילות סדירה בחודש ספטמבר.

 

יקל"ר מטה בנימין: בימים אלה נפתחה יחידת מילואים חדשה – יקל"ר מטה בנימין – שתפקידה להציג את צרכי האוכלוסיה לפיקוד העורף ולמשרד הביטחון בחירום, ולסייע למועצה בכל הקשור להתגוננות אזרחית בשעת חירום.

ליחידה החדשה דרושים קצינים ומש"קים לתפקיד התנדבותי במילואים. לפרטים – סא"ל (במיל') יוסי עופר  054-5210323.

 

מקרבים את הים לבנימין: אחרי תשעה באב מתחדשות הנסיעות לים ביוזמת עמותת ותיקים, מתנ"ס בנימין וחל"פ בנימין - בימי ראשון ושלישי, לחוף הרצליה - 14:15 מצפה יריחו, 14:45 מעבר מכמש, 15:00 תחנת הדלק עפרה, 15:15 תחנה מתחת ליישוב עלי.

לחוף ראשון לציון - עטרת 14:45, נוה צוף 14:50, נחליאל 15:00, נריה 15:15, נעלה 15:25, חשמונאים 15:35.

מחיר נסיעה 30 ₪ בהרשמה ותשלום מראש באתר מתנ"ס בנימין, הנסיעה ללא ליווי מבוגר מעל גיל 15 בלבד.

 

רחצה נפרדת בחוף נווה מדבר: בתקופת "בין הזמנים" (בין התאריכים 12-29/8/19) יתקיימו גם שעות רחצה נפרדות בחוף נווה מדבר על ים המלח ובבריכות שבחוף. הרחצה כוללת כסאות ושמשיות, בוץ טבעי ובריא, משטחי דשא רחבים ומוצלים, שירותי הצלה, שירותים ומקלחות. רחצת נשים  - בין השעות 7:00 - 9:00 בבוקר, רחצת גברים - בין השעות 17:00 - 20:00 אחה"צ. (בתאריך 20/8/19 לא תתקיים רחצה נפרדת אחה"צ, בתאריכים הבאים שעות הרחצה הנפרדת לגברים יתקיימו בין השעות 18:00-21:00 בלבד: 21/8/19 22/8/19 27/8/19 28/8/19 29/8/19). 50% הנחה לתושבי מטה בנימין בהצגת תעודה מזהה .לפרטים 02-9942781 - צוות חוף נווה מדבר.

 

פסטיבל נשים מארחות נשים בבנימין: יתקיים ביום שישי, כ"ו בתשרי, 25.10. מתנ"ס בנימין מזמין נשים אשר יש להן סיפור חיים מעניין, בית מיוחד, עיסוק מרתק - ומעוניינות לפתוח את לבן ואת ביתן - להיכנס ללינק http://bit.ly/נשיםמארחות (או באתר המתנ"ס) לפרטים נוספים והרשמה.

 

בור הגניזה בתחנת הדלק: לתשומת לבכם, בשל שימוש המוני בבור הגניזה על ידי קבלנים מחוץ לבנימין, והעלויות הגבוהות הנגזרות מכך, נסגר בור הגניזה בתחנת הדלק מעבר מכמש. לידיעתכם. בימים אלה אנו בוחנים חלופות שונות (בתשלום סמלי), ובמידה ותיבחר אחת מהן – נשוב ונעדכן.

 

כדורגל נשים: ענף כדורגל הנשים בתנופה, ותושבי בנימין מוזמנים למשחק הידידות של מועדון הכדורגל צ'לסי נשים מול שחקניות נבחרת ישראל, ב-20.8 בשעה  19:30  באצטדיון המושבה פ"ת. הכניסה חופשית – רישום בלינק - https://bit.ly/30YP0GT (במידה וישנה קבוצה גדולה מיישוב המעוניינת לנסוע למשחק – ייתכן ותתאפשר הסעה – יש להיות בקשר עם מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין.)

 

חוגי כדורסל עם מכבי ת"א: בשנים האחרונות התקיים שיתוף פעולה של מחלקת ספורט במתנ"ס עם מכבי FOX תל אביב בכדורסל במסגרתו חילקנו כרטיסים בחינם, כרטיסים מוזלים, וקיימנו פעילות משותפת עם קבוצת הותיקים של מכבי תל אביב ועוד. השנה אנו מעמיקים את שיתוף הפעולה ומאפשרים ליישובים לקיים חוגים ובתי ספר לכדורסל בבנימין, ליהנות מהטבות ייחודיות - כרטיסים בהנחה למשחקי יורוליג, כרטיסים למשחקי ליגה, השתלמות למאמנים, הפנינג עם שחקני הקבוצה, סיור בהיכל התהילה של מכבי ת"א, טורניר כדורסל במסגרת משחקי היורוליג  ועוד הפתעות. עקבו אחר הפרסומים ביישובים.

 

קול קורא להגשת מועמדות לתעודת הוקרה למתנדבים ותיקים: לקראת ערב ההוקרה של מרכז המתנדבים של עמותת ותיקים בקהילה, אנו מזמינים את הציבור הרחב להמליץ על מתנדבים בולטים הראויים לקבל תעודת הוקרה לשנה זו. מתוך מגוון ההמלצות יבחרו שלושה מתנדבים ופרוייקט התנדבותי אחד. עדיפות למתנדבים בעלי מעגל השפעה רחב או המתנדבים במשך תקופה ארוכה או הפעילים במספר יישובים. ניתן לשלוח המלצות בקישור: http://bit.ly/best1212 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. עד לתאריך 25.8.19.

 

עדכוני תחבורה ציבורית: משרד התחבורה מודיע כי בתאריכים ט'-י"א באב 10-12.8 ייתכנו שיבושים בזמני האוטובוסים, בשל חג לנהגים הערבים. המועצה פועלת מול משרד התחבורה על מנת למזער את הפגיעה בקווי הנסיעה. אנו ממליצים בימים אלה להתעדכן מראש באתרי חברות הנסיעה- http://www.egged-taavura.co.il/       http://www.kavim-t.co.il/

 

דרושים/ות: לאגף חינוך דרושות מנהלות מעון לענתות ונחליאל לשנת הלימודים תש"פ. דרושות מטפלות למעונות בכל רחבי בנימין. לאגף הנדסה דרוש/ה מהנדס/ת מועצה. למרכז גוונים - היחידה להתפתחות הילד - דרושים/ות קלינאי/ת תקשורת ומרפא/ה בעיסוק.  למחלקת פינוי אשפה דרוש/ה נהג/ת פועל/ת. לאגף החינוך דרוש/ה פסיכולוג/ית חינוכי. לאגף החינוך דרוש אב בית לביה"ס אריאל טלמון. לפרטים נוספים יש להיכנס לאתר המועצה www.binyamin.org.il.  לאגף הרווחה מחלקת מזרח בנימין דרוש/ה עו"ס תותח/ית לתפקיד עו"ס משפחה במשרה מלאה (לא מילוי מקום). העבודה כוללת ניהול התערבות מול משפחות ויחידים אשר פונים לקבל שירות מאגף הרווחה, עבודה פרטנית, משפחתית, והרבה עבודה מערכתית מרתקת. פרטים באתר המועצה. לשליחת קו"ח: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . דרוש/ה מלווה למרכז עוצמה, לעבודה בתכנית "נושמים לרווחה במרכז עוצמה"  במטה בנימין. לשליחת קו"ח: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

שבת שלום,

המועצה האזורית מטה בנימין

  

 

 

 

 

                

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 


להשכרה - דירת 3 חדרים , 60 מר ,מאובזרת, קומת קרקע עם כניסה פרטית, באזור שקט, ירוק ונוף מדהים ,מידית. טל: 0502529090


 

   

   

אתר הישוב גבעון החדשה

 • יזום: דני יקותיאלי ודוד מרדכי 
 • עזרה ועדכון: שוש בנימין ועובדיה ישראלי
 • בניה, עיצוב ותיחזוק האתר:
  דוד מרדכי (מרידך)
  נייד: 054-5-603-603

  פקס: 153-2-5730150
  :דואר אלקטרוני
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פרטים להתקשרות

 • כתובת: מזכירות הישוב גבעון החדשה,  דואר נע צפון יהודה, ישראל, 90901.
 • טלפון: 02-5362022
 • פקס: 02-5361911
 • :אימייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.