Спортивный портал. Все о тренировках

יש להקיש על הקטגוריה הנבחרת לקבלת המידע הרצוי !

 • מזכירות הישוב

 • ביטחון - דבר הרבש"ץ

 • תרבות כלל ישובי

 • פעילות נוער

 • ועדת דת - בית כנסת

 • מועצה איזורית

 • פינת המודעה הקטנה

חברים יקרים,

שבת שלום לכולם,

השבוע התנהל שיח לא נעים בקבוצת הוואטסאפ היישובי, השיחה השבוע נוספה לשיחה קודמת בחודש שעבר.

עובדי היישוב עושים כמיטב יכולתם לתת שירות מיטבי לתושבים, כך גם אנחנו, מתנדבי וועד הנהלה שעושים ימים כלילות למען היישוב והצלחתו.

ישנם כלים רבים לטיפול בבעיות שצפות בהתנהלות ובשירות למען התושבים, שיח פתוח וחופשי הוא נחלת הכלל אך לא נסכים לפגיעה והעלבת עובדי המזכירות.

וועד הנהלה

 

הגדלת משרה של רכזת הקהילה

החל מה-01.02.2019 תפקיד רכזת הקהילה בגבעון החדשה עלה להיקף של 75% משרה מתוך כוונה למטב השירות ולחזק את כוחה של הקהילה עבורכם ולמענכם. אני מאחלת לשלומית בהצלחה!

הסעות ילדים

ביום שישי האחרון התקבלו סרטונים המעידים על נהיגה לא בטוחה של נהגי החל"פ בהסעות התלמידים. עוד באותו היום העניין הועבר לטיפול החל"פ, בניגוד למה שפורסם בווטסאפ היישובי . נהג ההסעה הוחלף וניתנה הנחיה לנהגים לא לנסוע במידה ואחד הילדים עומד.

הורים יקרים, נא דברו עם הילדים והנחו אותם לשבת ולא להסתובב במהלך הנסיעה, למען ביטחונם האישי וביטחון יתר הילדים.

שער בגנים

שבוע שעבר בהפתעה גמורה (!) וללא תיאום, הוצב שער חדש בגנים. השער נועד לתת מענה בטיחותי לילדי הגנים. לאחר בדיקה השבוע פורק השער ונשלח לצביעה. בקרוב יוצב יחד עם מנגנון אלקטרוני וקודן עבור ההורים והסגל.

הפרטת המעונות

התהליך הוכנס להקפאה כרגע. הורים יקרים, נא מהרו לרשום ילדיכם ולהבטיח מקומם במעון לשנת תש"פ.

אזור התעשייה – השכרה

תעריף ההשכרה באזור התעשייה לעסקים שאינם מגבעון החדשה הועלה ל-10 ₪ החל מה-01.02.2019, כפי שפרסמנו בחודשים האחרונים.

החזרי נסיעות

הוחלט לפתוח את האתר להגשת בקשות להחזרים פעם נוספת ואחרונה בהחלט .

לטובת תושבים שפספסו, שלא ידעו, ששכחו וכו'.

האתר יהיה פתוח במהלך חודש פברואר ( 1-28.2.19 )

לאחר מכן לא יהיה ניתן להגיש יותר בקשות לשנת תשע"ט.

 

שיהיה סופ"ש חמים ונעים,

 ענבל דואק

                                                               מנהלת הישוב

 

 

 

שעות מזכירות הישוב

בימים – א' , ג, ד, ה, בין השעות 08:30-14:00

ביום ב' – בין השעות 16:00 -18:00.

שימו לב, ביום שני בבוקר אין מענה טלפוני וקבלת קהל.

 

 

שעות פעילות הדואר

א' –  18:00-20:00

ב' - 10:00-13:00

ג'-   15:00-18:00

ד'-  18:00-20:00

ה'- 13:00-16:00

 

 ענבל דואק

מנהלת הישוב

 

 

  

 

 

 

 

 

 

דבר הרבש"ץ

שלום רב,

בעקבות ביקורות של מג”ב בעניין פועלים בתוך היישוב, מג"ב רעננו את הנהלים אשר אתם, התושבים המעסיקים עובדים פלשתינאיים, מחויבים לעמוד בהם. במידה ותהיה חריגה מהנוהל העובד והמעביד יישאו בעונש.

נהלי כניסת פועלים ליישוב גבעון החדשה אשר יכנסו לתוקף מה-01/01/19 (יום שלישי) ויאכפו ע"י מג"ב:

1.     כניסת פועלים תאושר לכניסת היישוב רק עם אישור אשר המעסיק גר ביישוב ועל האישור מצוין גבעון החדשה.

2.     לא תותר כניסה ליישוב לפועלים בעלי אישור עבודה לכלל הארץ ( אישור בצבע אדום) או כל אישור אחר שאינו תואם את סעיף 1.

3.     אין להעביר פועל ניקיון מקום עבודה אחת למקום עבודה אחר שאינו המעסיק שרשום לו על גבי האישור עבודה.

4.     בעלי נכסים אשר משפצים- להלן מספר דגשים:

א.     כל  אתר בניה (כולל שיפוץ בתים קיימים) מחויב בגידור ומאבטח (נושא נשק ארוך/קצר, אזרח ישראלי מטעם הקבלן או המעסיק).

ב.     על כל קבוצת פועלים (1-10 פועלים) מחויב מאבטח חמוש מטעם הקבלן.

ג.      הפועלים מחויבים בהיתר על שם המעסיק, ובו מצוין היישוב גבעון החדשה.

ד.      המאבטח מחויב לקבל את הפועלים בשער היישוב בתחילת יום עבודה, בסוף יום עבודה ללוות אותם לשער היישוב.

ה.     המאבטח חייב להישאר בכל יום עבודה עם הפועלים באתר הבניה ולא בשום מקום אחר.

ו.       במידה ובעלי הנכס אשר משפצים את הבית לא יעמדו באחד מן הנהלים- עבודת השיפוץ תופסק, הפועלים יצאו מחוץ ליישוב, ואישור העסקה שלהם יוחרם.

5.     נוהל כניסת הפועלים נמצא במשרדו של הרבש"צ כל המעוניין לראות נהלים אלו מוזמן לתאם פגישה עם הרבש"צ על מנת לראות את הנוהל.

6.     שעות כניסת הפועלים נשאר כמו שהיה בעבר (ימים א'-ה' 07:00 עד 19:00, ימי ו' עד 15:30 (שעון חורף), 16:30 (שעון קיץ). לקבלת אישור החרגה אפשר להתקשר לרבש"צ.

7.     לבקשת אישורים חריגים ניתן לפנות למפקד יישובי עוטף ירושלים במספר 050-8184446 חנן בווני.

לצערי שיקול הדעת לגבי כניסת פועלים אינו נתון לי  או לכל גורם אחר בישוב, גם לא מזכירת הישוב ולא לחברי הוועד. החלטה זו מחויבת על כלל התושבים, כל תושב אשר לא יעמוד בנהלים הפועל יישא בתוצאות ואישורו יוחרם עד להודעה חדשה.

מספר הטלפון של צח"י - 052-3475519

מנש- 052-9282983

                        


יום המשפחה וט"ו בשבט

ביום ראשון, נפגשנו באולם לסדנת הכנת ציפורי גינה.

ההשתתפות היה רבה, היתה פעילות מהנה,  מגבשת ובעיקר יעילה.

 

תודה לכל היוצרים, בקרוב בגינות הישוב!


וותיקים ונהנים !

תודה רבה על השתתפות היפה בסקר, לטובת המתקשים במילוי הסקר, ניתן להגיע בימים שני וחמישי בשעות 17:00-19:00 למזכירות הישוב  להעזר בנועה למילוי השאלון.

אנו, נלמד את הנתונים,  נערוך מיפוי של הצרכים והרצונות .

 

הכונו, הכונו !

26/2/19 שימרו את התאריך, סיור וותיקים בתל אביב, פרטים בהמשך!


שלום לכולם!

ט"ו בשבט

בשבוע שעבר עשינו פעילות לכבוד ט"ו בשבט!

שמנו בתוך כפפות גומי מלט וגבס עם מים, נתנו לזה להתייבש שבוע וביום שלישי גילינו שזה לא צלח והבטון עם הגבס התפרק כמעט לכולם.. קורה!

שמחתי מאוד לראות את העזרה ההדדית ביניהם אם זה מבחינת להביא ציוד למי שאין ולא יכל לעבור בבית או לעזור למי שמתקשה בהכנה, את החשיבה האופטימית שהעיקר החוויה והפעילות וזה שווה מבחינתי הכל!

  

ערב בנים

לאחר סדנת עוגות טעימה ומוצלחת לבנות.. לפי בקשת הבנים בתאריך ה- 24.2, ביום ראשון, יהיה ערב בנים שבו נכין המבורגרים בהרכבה אישית ונקדיש זמן לגיבוש J

 

פורים

השנה בפורים נעשה משהו שונה משנים קודמות- השנה תיהיה מסיבה לכל בני הנוער שבה נשחק משחקים, נשיר קריוקי, תיהיה תחרות תחפושות הכוללת פרסים.. ועוד!

פרסום לגבי המסיבה ייצא בהמשך..

בנוסף, בני הנוער מכינים הפתעות לקהילה!

ליאור פרלמן

רכזת נוער

054-8112341 

 

ועדת דת

משנכנס אדר, מרבין בשמחה !

מתפללי בית הכנסת "חיי אדם" ערכו סעודת ראש חודש וסיום מסכת.

תודה לרב נחשון ולרב עזריאל על השתתפותם ותמיכתם.

שבת שלום


פרשת "תצוה " י"א אדר  א' תשע"ט

הדלקת נרות – ים-16:50, ת"א 17:07.

יציאת שבת 18:03

מנחה ערב שבת:17:10.

שחרית שבת – 8:00

מנחה גדולה 12:30 מנחה רגילה 16:45

בכל שאלה בנושא הלכות ודת ניתן לפנות לרב נחשון בטלפון 052-7137433 החל משעה 19:15 ואילך.

 

פרשת תצווה

פרשה זו תחול לעולם בסביבות התאריך ז' באדר .משום שזהו יום פטירתו של משה רבינו ע"ה. ובפרשה זו לא מוזכר שמו של משה משום שמסירותו הרבה ל"עם" שתחת הנהגתו היה מוכן לוותר על זכות זו ולקבל בתמורה מאת ה' כפרה  לכלל העם חטאם במעשה עגל זהב. וכמו שאכן נלמד בפרשת השבוע הבא את בקשתו של משה רבינו לכפרת החטא העגל, כשהוא מעגן את בקשתו בתנאי, "ואם אין מחני נא מספרך אשר כתבת" כלומר – הוא אומר לקב"ה או שתמחל לבני ישראל או שתמחקו  אותו מספר תורה.

ולכן היה חייב הקב"ה לקיים את דברי משה ולא הזכיר את דברי משה ולא הזכיר את שמו של משה בפרשת השבוע.

בפרשת השבוע נלמד הכוהנים כהן הגדול יהיו שמונה בגדים והם: האיפוד, החושן, הציץ, והמצנפת וארבעה בגדים אלו בנוסף הבגדים אותם לבשו  שאר הכוהנים והם: כותנת , מכנסיים, אבנט ומגבעת .

בסיום הפרשה , נלמד על אופן בו התקדשו הכוהנים כדי שיהיו ראויים להיות כשלוחי  ציבור ולשרת בעבודתם עבודת הקודש במשכן. בבית מקדש אותו היו עתידים לבנות בבואם אל ארץ ישראל.

כמו כן נלמד על בניית המזבח הזהב. ועל קטורת הסמים שהיה הכהן מקטיר בכל יום יחד עם הקרבת קורבן התמיד.

שבת שלום ומבורך .

 

 

  


תיירני בנימין על מפת התיירות הבינלאומית:השבוע נרשמה הצלחה גדולה לדוכן החדש והמרשים של בנימין ביריד התיירות הבינלאומי שהתקיים בגני התערוכה בתל אביב. לקראת התערוכה, כחלק מקידום התיירות והתיירנים של בנימין, הפיקה המועצה קטלוג צבעוני ומהודר ובו 200 עסקי תיירות מרחבי בנימין, וכן מפה חדשנית, שהוצגו ביריד ומשכו התעניינות רבה. הדוכן החדש נחנך בפתיחת התערוכה בנוכחות שר התיירות יריב לוין וצוות משרדו, הנהלת המועצה, מנהלי מחלקות תיירות מכל רחבי הארץ, ותיירנים רבים. הדוכן משך אליו אלפים רבים של תיירנים ומורי דרך מכל העולם, שהתרשמו מאד משפע האפשרויות התיירותיות בבנימין. זו הזדמנות להודות לאנשי התיירות שלנו, לצוות שילה הקדומה, ולתיירנים הנפלאים שיש לנו כאן בבנימין – מקווים לראות את השפעת התערוכה על עסקי התיירות בקרוב.

 

עבודות בסיירת דוכיפת בפסגת זאב:השבוע שוב הורגשו עומסי תנועה בשל העבודות שמבצעת עיריית ירושלים ברחוב סיירת דוכיפת בפסגת זאב. במקביל, גם מחסום חיזמא הופעל כמה פעמים בבידוק קפדני בשל התראות ביטחוניות. אנו פועלים נמרצות כדי להקל על זרימת התנועה כאשר ניתן, אך יש לדעת שלעיתים העומסים הם כורח הנסיבות. במקביל אנו שבים ומזכירים כי כביש הטבעת המזרחית – בין ענתות לגבעה הצרפתית ולמנהרת הר הצופים – פתוח מידי יום בין 5:00 ל-11:00 בבוקר – רצוי ומומלץ לנסוע בו בעת העומסים בפסגת זאב.

במערב בנימין היו השבוע ניסיונות לאזן את הרמזורים בכדי להקל על העומסים – מדובר בתהליך ניסוי ותעיה שימשיך בתקופה הקרובה, במטרה למצוא את האיזון הנכון שישפר את התנועה ויפגע כמה שפחות בנוסעים מכיוונים אחרים. 

 

חידון התנ"ך: ביום שלישי השבוע, ז' באדר – יום פטירת משה רבנו – שתורתנו קרויה על שמו "תורת משה", התכנסו בתי הספר מכל רחבי בנימין לשלב הגמר של חידון התנ"ך המועצתי לילדי כיתות ה'-ו'. החידון מסכם מערך למידת תנ"ך של 20 בתי ספר ומאות תלמידים, שלמדו תנ"ך בהנאה רבה. נושא החידון השנה היה "למען אחי ורעי" – אהבת הרע. 14 נציגי בתי הספר בבנימין שעלו לשלב זה, לאחר שלושה שלבים מאתגרים, הפליאו בידיעתם המרשימה. והנה התוצאות: במקום הראשון - חתן התנ"ך הרשותי הוא אליצור גרהם מבית הספר נטעים בנים, מבוא חורון; במקום השני  - ידידיה שוסהיים מבית הספר נחלת בנימין בנים, עפרה; במקום השלישי - ישראל לוי מעטרת, מבית הספר גופנה בנוה צוף; במקום הרביעי - תדהר ירדן מגבעת הראל, מבית ספר אוהל שילה בנות, ובועז גרון מת"ת 'נהג כצאן יוסף', נריה. ברכות יישר כוח לילדי בנימין ולמוריהם, להורים התומכים ולמחלקת חינוך יסודי במועצה.

 

תכנית העמקת שורשים בגנים: השבוע התכנסו כל גננות בנימין, ראש המועצה ומפקחי משרד החינוך (כ-200 משתתפות) להשקת התוכנית "בנימיני" בגני הילדים, שמטרתה העמקת שורשים והיכרות עם היישוב ועם בבנימין כולה. כל גן קיבל ספר עם סיפור מקורי שנכתב במיוחד עבור בנימין, ובו שזורים כל היישובים, ויחד איתו קיבל כל גן גם בובה שמלווה את הסיפור ומפה של בנימין. הסיפור בספר פתוח ומודולרי, ומאפשר לגננת להחליט באיזה אופן לספר את הסיפור, בכמה יישובים ל"בקר". הספר ילווה את הגנים מכאן ואילך לאורך השנים, ובכל שנה יהיה ניתן להרחיב ולשנות את הסיפור המסופר בהתאם לשיקול דעת הגננת.

 

המרכז לטיפול באלימות במשפחה ובטראומה מינית:מענה טיפולי חדש לגברים - טיפול רגשי לגברים נפגעי טראומה מינית (לגברים מעל גיל 18). השירות הינו ללא עלות. מוזמנים לפנות ל: 02-9700673 (נגה הכהן – מנהלת המרכז). ניתן להשאיר הודעה ונחזור אליך. סודיות מובטחת.

 

ברכות לבתי ספר זוכים: ברכות לאולפנת שירת הים בנווה צוף על זכייתה השבוע בפרס ירושלים. תעודת ההוקרה ניתנה למנהלת האולפנא, גב' אביגיל גולדשטיין, במעמד שר החינוך וראש המועצה.

 

אירוע סיום תחרות הסיפור הקצר: תחרות הסיפור הקצר של בנימין מתקיימת זו הפעם ה-14 ומוקדשת לזכרה של רחלי לוין ע"ה, אשר ניהלה את הספריה האזורית במתנ"ס בנימין שנים רבות. לרגל סיום התחרות, הספריה האזורית מתנ"ס בנימין שמחה להזמין את תושבי בנימין לאירוע הסיום בו יוכרזו הזוכים, ולמופע לציון 400 שנה להולדתו של הגדול והדגול במשוררי תימן, ר' שלום שבזי. האירוע בהשתתפות ד"ר אורי מלמד, הזמר היוצר סגיב כהן, ובהנחיית עינת קאפח. האירוע יתקיים ביום רביעי, כ"ט באדר א', 6.3.19, בבית אבי חי בירושלים. לרכישת כרטיסים היכנסו לקישור:  https://tic.li/2gBwlVz  או לאתר המועצה-מתנ"ס-ספריה אזורית-אירוע סיום, או חפשו בגוגל "סגיב כהן 400 שנה לשבזי - טיקצאק".

 

רישום למעונות: שימו לב, ההרשמה למעונות בעיצומה והיא תסתיים ביום ה' 21.2.2019, ט"ז אדר א' תשע"ט. פרטים באתר המועצה.

 

החזרי נסיעות לשנת תשע"ט: האתר להגשת בקשות להחזרי נסיעות נפתח בשנית במהלך חודש פברואר ( 1-28.2.19 ) לטובת תושבים שפספסו את המועד הראשון. לאחר מכן לא יהיה ניתן להגיש יותר בקשות לשנת תשע"ט.

https://binyamin.org.il/6638/

 

דרושים/ות: למועצה אזורית מטה בנימין דרוש/ה מ"מ למנהלת חשבונות אגף החינוך, 100% משרה, תחילת עבודה מידית. לפרטים: עדי 02-9977103 שלוחה 9. למרכז גוונים - היחידה להתפתחות הילד דרושים/ות קלינאים/ות תקשורת. לאגף חינוך - השירות הפסיכולוגי חינוכי דרוש/ה פסיכולוג/ית חינוכי/ת. לפרטים: דנה 02-6492716 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

 

שבת שלום,

המועצה האזורית מטה בנימין

שבת שלום,

המועצה האזורית מטה בנימין

  

 

 

 

 

                

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 


א.ר מחשבים

תיקון מכירה ושירות ברמה מקצועית ואמינה

תיקון מחשבים בבית הלקוח בשעות נוחות

מכירת מחשבים ומוצרים נלווים למחשב ולנייד ולסלולרי

התקנת רשתות אלחוטיות וחוטיות ומצלמות אבטחה

שיחזור נתונים מפלאפונים כרטיסי זיכרון ודיסקים קשיחים

שימוש במוצרים חדשים איכותיים ואחריות מלאה

הענקת שירות מקצועי אדיב ואמין

למידע וכל שאלה אסי רפאלי   050-8332094


 

   

   

אתר הישוב גבעון החדשה

 • יזום: דני יקותיאלי ודוד מרדכי 
 • עזרה ועדכון: שוש בנימין ועובדיה ישראלי
 • בניה, עיצוב ותיחזוק האתר:
  דוד מרדכי (מרידך)
  נייד: 054-5-603-603

  פקס: 153-2-5730150
  :דואר אלקטרוני
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פרטים להתקשרות

 • כתובת: מזכירות הישוב גבעון החדשה,  דואר נע צפון יהודה, ישראל, 90901.
 • טלפון: 02-5362022
 • פקס: 02-5361911
 • :אימייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.